Uudis

Arvamus: tsikliga koju Pihkva kaudu, ikka kiivrita!

Milliseid seoseid tekitab sinus reklaamfoto, millel kaks veidravõitu välimusega inimest kimavad mootorrattaga ringi mingis Pihkva või Tšerepovetsi paneelasumis (hoonel on venekeelsed reklaamid)? Miskipärast sõidavad veidrikud ka kiivrita, nagu rõhutamaks, et tegu on mingi täiesti mitteeuroopaliku arengumaaga, kus toda peakaitset kandma ei peagi.

Kas aimasid, et tolle kujundiga reklaamitakse järjekordset… uut kortermaja Tallinnas? Kas see tähendab, et hoone ümber käibki tulevikus mingi kiivrita tüüpide tsiklivõidusõit?

Kas tegu on reklaamide seeriaga, mille järgmisel fotol mingi „lahe tüüp“ driftib laste mänguväljakul „rolling-coal“-tüüpi tossava pikapiga?

Jessus, nii cool! Sellises majas ma oma perega ainult elaksingi, et „leida aega hingetõmbeks“ ja „vaadata korraks silmapiirile“ (viited reklaami tekstile).

Tsikliga sõitev paar on reklaamilooja(te) meelest „teel koju“. Kuramuse pikk kodutee sel juhul. Loodetavasti enne tsivilisatsiooni ja euroopalike väärtushinnangute rüppe jõudmist hangitakse ka kiivrid pähe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.