Uudis

Chevrolet võib uue C8 Corvette viia 900 hobujõuni

Uus, kaheksanda põlvkonna Chevrolet Corvette C8 pole veel klientideni jõudnud, kui juba on internet täis kõlakaid ekstreemsematest Z06 ja ZR1 mudelitest.

Motor Trend on saanud infot väidetavalt kõrge ametikohaga General Motorsi töötajalt ja kõlakad on päris mahlakad. Corvette’i järgmine tase oleks Z06 mudel, mis saab muidugi rohkem võimsust ja muid mehhaanilisi uuendusi.

Jõuallika osas peaks uus Corvette Z06 saama uue 5,5-liitrise V8 otse C8.R võidusõiduautost. Kui ringrajamasina mootor on vabalthingav, siis Z06-e jõuallikale lisatakse kaks turbot, et saavutada kuni 800 hj.

Chevrolet Corvette C8.R

Liikudes kõige ekstreemsema Corvette ZR1 mudeli juurde, tõuseb võimsus kõlakate kohaselt lausa 900 hobujõuni. ZR1 puhul oleks tegemist hübriidajamiga, kus sisepõlemismootor oleks sama, mis Z06-s, ja elektrimootorid lisaksid rohkem jõudu.

Nagu mainitud, pole uus Corvette C8 veel klientideni jõudnudki ja esimesed autod peaksid esindustest välja veerema järgmise aasta alguse poole. Seega on paar aastat aega, kuniks me päriselt näeme uue Corvette’i põlvkonna Z06 ja ZR1 mudeleid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.