Circle K langetas kütuse hindu, teised ketid järgnesid

Foto: Scanpix

Maailmaturu kütusehinnad langevad, mistõttu Circle K andis teada, et langetas täna kell 10.00 kütusehindu ka Circle K teenindusjaamades. Nii bensiini kui diislikütuse uus jaehind on 1,699€/l.

„Maailmaturu valmistoodete hinnad on viimase nädala olnud languses, mis võimaldas Circle K-l alandada nii mootoribensiini kui diislikütuse jaehinnad viimase 9 kuu madalaimale tasemele,“ lausus Circle K Eesti mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

Tema sõnul on maailmaturu hinnalanguse taga majanduse nõrk väljavaade, mis kaalub üles võimalikud tarnete vähenemised. „Kuigi jätkuvalt valitseb ebakindlus, milline saab olema Vene naftasanktsioonide mõju ja kuidas mõjutab nõudlust Hiina COVID-19 piirangute leevendamine ning keskpankade rahapoliitika, on ebakindlus eesoleva majanduslanguse osas üks suurimaid mootoribensiini ja diislikütuse sisseostuhinna mõjutajaid“, selgitas Sassi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.