Citroën ja Opel said Tallinnas uue edasimüüja

Citroen C3 Aircross

United Motors AS teatas uute edasimüügilepingute sõlmimisest Bassadone Nordic gruppi kuuluva Auto-Boniga kahe tuntud automargi, Citroëni ja Opeli esindamiseks.

Kaubamärkide müügi ja teenindusega alustab United Motors 2024. aasta juulis: Opel, Jeep ja Peugeot koonduvad Tallinna esindusse (Sikupillis) ning Citroën koos Alfa Romeo sõiduautodega Peetri esindusse. Viimasest leiab lisaks ka Maxuse elektriautod, BMW uueväärsed ja kasutatud autod ning BMW, Mini ja Rolls-Royce’i ametliku teeninduse.

„Meil on hea meel tuua Citroën ja Opel United Motors ASi perre. Need automargid täiendavad suurepäraselt meie praegust brändiportfelli, kuhu kuuluvad juba teisedki Stellantis grupi brändid Peugeot, Jeep ja Alfa Romeo,“ kommenteeris United Motors ASi juhatuse liige Jaanus Nieländer.

Bassadone Nordic gruppi kuuluv Auto-Bon on maailma suuruselt neljanda autotootja Stellantise portfelli kuuluvate automarkide Peugeot, Citroën, Opel, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo ja Jeep maaletooja Baltikumis ja Soomes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.