Uudis

CityBee alandas hindu ja lisaks saab sõitudelt nüüd osa rahast tagasi

Läinud nädalal lisandus Citybee autoparki 15 automaatkastiga 5-kohalist hübriid-Corollat. Foto: Kaarel Tigas
Foto: Kaarel Tigas

CityBee on esimene sõidukijagamise ettevõte Eestis, mis tagastab rentijale osa sõidule kulunud rahast. Lisaks alandas ettevõte oma autode rendihinda. Sõiduki rentija teenib alates tänasest iga sõidu maksumusest 7 protsenti cashback’ina tagasi.

„Kui auto rentija maksab sõidu eest 50 eurot, kanname talle kulunud summast 3,5 eurot CityBee rahakotti tagasi. Järgmise sõidu puhul arvestame automaatselt kogunenud summa maha ehk näiteks 10-eurose sõidu puhul tuleb sõidu eest tasuda vaid 6,5 eurot.

Samas kui kliendi rahakotti on kogunenud näiteks 10 eurot, aga tema uus sõit läheb maksma 6 eurot, siis ei tasu ta autorendi eest midagi ning kontole jääb uut sõitu ootama alles jäänud kulutamata summa,“ näitlikustas CityBee Eesti juht Egert Kivisaar.

Raha teenitakse sõitudelt täisulatuses tagasi ka siis, kui tasutakse juba teenitud krediidiga. Kogunenud raha saab järgmise sõidu maksena kasutada järgneva kolme kuu jooksul.

Lisaks alandas CityBee nii Eestis, Lätis kui Leedus oma populaarsemate automudelite hindu ning sõidukeid on võimalik rentida alates 13 sendist minut. Näiteks langes Toyota Yarise minutihind 15 sendilt 13 sendile.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.