Uudis

Citybee laienes Tartusse, sinna saab jätta ka mujalt võetud auto

Foto: CityBee

Täna, 29. aprillil avas CityBee esimesed parkimistsooni Tartus. Sõidukeid on võimalik kasutada nii Tartu siseselt kui ka alustada ja lõpetada linnadevahelist sõitu Tallinnast Tartusse.

„Viimase poole aasta jooksul oleme saanud üha tihemini küsimusi, millal avame teenuse ka Tartus, mis on selge märk sellest, et CityBee renditeenus on Tartusse väga oodatud,“ selgitas CityBee Eesti turundusjuht Egert Kivisaar.

CityBee sõidukijagamine on minutipõhine sõiduki renditeenus, mille abil saab lihtsalt rentida kaubiku või sõiduauto.

„CityBee tasu arvestamine käib minutipõhiselt ehk kui kasutad sõidukit 15 minutit, siis tasud ka 15 minuti eest. Sellele lisandub ka kilometraaži tasu, millega kaetakse kütusekulu,“ sõnas Kivisaar. CityBee sõidukeid saab rentida ööpäevaringselt, kasutades CityBee mobiilirakendust.

Kõigepealt kaubikud, siis autod

Esimesena jõudsid Tartusse CityBee kaubikud, lähinädalatelt lisanduvad ka sõiduautod. CityBee parkimistsoonid asuvad nii Tartu kesklinnas kui ka elamurajoonides, samuti suuremate liiklussõlmede juures nagu Tartu ringtee ja Lõunakeskus.

Tartu parkimistsoonides on võimalik lõpetada ka Tallinnast alustatud sõitu, misläbi muutub Tartu külastamine pealinlastele veelgi mugavamaks. Täpselt samamoodi on võimalik ka Tartust Tallinnasse sõita, rentides Tartus sõiduki ja lõpetades sõidu Tallinnas.

Citybee kodulehel olev kalkulaator näitab, et kui sõiduajaks valida 2,5 tundi ja distantsiks 180 km, siis maksab kahe linna vaheline sõit Fiat 500’ga 48 eurot. Mahukama Nissan Qashqaiga 54 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.