Uudis

Citybee laienes veel kahte Eesti linna

Foto: Citybee
rendiauto rooli pääseb inimene, kes on näiteks purjus või kelle juhtimisõigus on peatatud, Kivisaare sõnul praeguste tehniliste võimaluste juures veel täiesti välistada ei saa.Foto: Citybee

Tänasest on võimalik CityBee autodega esmakordselt sõita Kuressaarde ning jätta sõiduk äpis märgitud parkimistsooni. Lisaks avatakse uuesti parkimistsoonid Pärnus.

Kui seni oli võimalik CityBee sõidukiga Kuressaarde ja Pärnusse sõita, siis pidi sõiduki kasutamise eest tasuma kogu kasutusperioodi vältel, teisisõnu näiteks kogu nädalavahetuse eest. Nüüdsest on võimalik sõita autoga mõlemasse linna, jätta see sobivasse parkimisalasse ning lõpetada renditeenus koheselt. Täpsed parkimisalad on märgitud punasega CityBee mobiilirakenduses.

CityBee Eesti turundusjuht lisas, et esialgu avatakse nii Kuressaares kui ka Pärnus parkimistsoonid suunitlusega võimaldada mugavamat reisimist teenust pakkuvate linnade vahel, kuid ka selleks, et kohalikud ja turistid saaksid teha enda sõite linnas ja selle ümbruses.

Kuressaares on parkimistsoonid näiteks kesklinnas ning lennujaamas, Rüütli ja Meri hotelli juures ning Auriga keskuse juures, Pärnus saab parkida kesklinna piirkonnas. Täpsem info parkimistsoonide kohta on saadaval CityBee äpis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.