Uudis

Citybee langetas pikajalise rendi päevahinna 10 euroni

Sõidukijagamise ettevõte CityBee reageeris klientide eriolukorrast tingitud vajadustele, alandades sõidukite pikaajalise rendi hindu. Karantiiniperioodil maksab ööpäevaks renditud auto pea sama palju kui tavapärane kolmetunnine rendiperiood.

“Alates eriolukorra kehtestamisest oleme saanud klientidelt palju tagasisidet ning küsimusi pikaajalise rendi kohta. Kuigi alustasime viiruse leviku tõkestamiseks autode igapäevast desinfitseerimist juba üle-eelmisel nädalal, siis soovivad inimesed rentida auto kas terveks päevaks või suisa nädalaks, veendumaks, et keegi teine sõidukiga sõitnud ei ole,“ lausus CityBee Eesti juht Britta-Liisa Ait.

“Kõikidel ei ole võimalik teha tööd kodukontorist ning tellida toitu kulleriga koju. Sõidukijagamine on alternatiiv nii taksodele, ühistranspordile kui kulleritele sellel keerulisel ajal, kuna väheneb kontakt teiste inimestega ja seeläbi võimalus nakatuda,” ütles Ait.

Kui tavaperioodil jääb üheks päevaks renditud auto tasu 23€ kanti, siis eriolukorras on päevatasu 9,99 eurot (Fiat 500). 13,90 eurot päevas maksavad näiteks Mini Copper 5door versioonid ja luukpärad Toyota Corolla ja Peugeot 308. Linnamaastur Nissan Qashqai eest tuleb maksta 34,90 eurot päevas.

Viirusekahtluse korral auto 72 tunniks seisma

Pikaajalise rendi lõppedes läbib auto samuti põhjaliku desinfitseerimise enne, kui järgmine klient autot kasutada saab.

Ait kutsus üles kõiki kliente, kellel on tuvastatud koroonaviirus ning kes on lähiajal kasutanud CityBee sõidukit sellest koheselt teada andma.

„Sellisel juhul saame sõiduki koheselt kasutusest eemaldada vähemalt 72 tunniks, mille jooksul viirus peaks pindadel püsima, ning viia läbi süvapuhastuse koos desinfitseerimisega, tagamaks maksimaalse turvalisuse nii meie töötajatele kui klientidele,“ julgustas Ait.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.