Uudis

Eesti edukas dünopinkide tootja eristub konkurentidest digilahenduste poolest ja läheb ka Dubai EXPO-le

Dubai EXPO Eesti paviljoniga ühineb Dynomax, mis toodab kõrgtehnoloogilisi dünomomeetreid, mille abil saab igaüks oma garaažis auto mootorit professionaalselt seadistada.

Enam ei pea mootori forsseerimiseks ja tuunimiseks n-ö tänavale sõitma ja end ohtu seadma, piisab teeolusid imiteerivast dünopingist, mille hind algab 10 000 eurost.

„Vanasti sõideti lihtsalt Piibe maanteel, kiirendati ning püüti aru saada, kuidas peaks turbole load’i peale panema. Nüüd saab iga soovija teha seda nii öelda oma koduses laboris,“ näitlikustab Dynomaxi müügijuht Linda Anstal.

Anstali sõnul oli koroona-aasta ettevõttele üle ootuste edukas – tootmisrekord on ületatud kahekordselt, laienetud on uutele turgudele.

„Ma usun, et Araabia Ühendemiraatide pealinnas pool aastat toimuv EXPO on suurepärane koht, kus Dynomax saab oma globaalset haaret ja tuntust veel palju kaugemale laiendada,“ sõnab EXPO meeskonna Eesti juht Andres Kask.

Nädalas pannakse hetkel kokku kaks pinki

Täna hoiab Dynamax kindlalt Euroopa turu liidripositsiooni. Konkurentidest ollakse selgelt paremad digilahenduste poolest. Ettevõttes töötab kümme inimest ja nädalas suudetakse kokku panna kaks pinki.

Tooteportfellis on kaheveolise ja neljaveolise dünopingi tootmine. Ettevõtte 2021. aasta uueks suunaks on elektriautode mõõtmiseks suunatud tootearendus: dünopingi ja vastava tarkvara välja töötamine, mis vôimaldab eelkõige mõõta efektiivsust.

Okroobrikuus avatavas Dubai EXPO Eesti paviljonis on võimalik Dynomaxi pingi mudeliga ka tutvuda. Samuti töötab ettevõte liitreaalsuse lahenduse kallal.

„Anname kliendile lihtsalt äpi ja oma garaazhis tõstab ta dünopingi põrandale ning saab seda kõike läbi oma telefoni näha ja testida,“ kirjeldab Anstal.

Hiljuti müüdi esimene pink Saaremaa rallisportlastele, mis näitab, et Dynomaxi tooted sobivad ka võistlusspordi juurde.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.