Uudis

Eestis alustas tegevust uus ja lõbus autosaade: kuidas seda kohe kuulata?

Geeniuse tegijate poolt on juba aastaid kõrvapai pakkunud Digitund, kus lahatakse iga nädala kõige olulisemaid tehnoloogiauudiseid. Kui aga sind ei eruta kiibid ja elektroonika, vaid liiklus, kütus ning sõidurõõm, siis nüüd on ka sul midagi kuulata: Autotund on Eesti värskeim ja kõige huvitavam autoteemaline saade inimesele, kel pole päris ükskõik, mis autoga ta sõidab.

Autotunni saadetes tuleb juttu automaailmaga seotud uudistest, erinevatest liiklusteemadest ning ka testidest, mis hiljuti tehtud. Kõik see on vürtsitatud mahlaka huumoriga, mis teeb Autotunnist ideaalse kaaslase pikal sõidul või pühapäevahommikuse pannkoogiteo kõrvale.

Saadet juhivad Tarmo Tähepõld ja Hans Lõugas, aeg-ajalt võib kuulda ka teisi hääli, näiteks on külla oodata Henrik Roonemaad ja Peeter Koppelit.

Juba praegu saad minna ja kuulata Autotunni esimest saadet, kus jututeemad järgmised:

  • Mida me arvame sellest, et Euroopa aasta autoks sai üks linnamaastur?
  • Siseturismi huvilised sõitsid Vormsi jäätee puruks;
  • Jaguar tõi välja oma esimese elektriauto, kas Teslal on nüüd sellega kriips peal?
  • Volkswagen tahab juhtidelt rooli päris ära võtta;
  • Peeter Koppel tegi proovisõidu uue 6. seeria BMWga ja tuli tagasi mõnevõrra ootamatu seisukohaga;
  • Ja kui juba Koppel stuudios on, siis laseme tal ära rääkida, kas majandusel läheb praegu ja lähemas tulevikus nii hästi, et võiks ikkagi praegu uue kalli auto ära osta või mitte.

Selleks, et saade üles leida, võib minna Raadio1 lehele või hakata jälgima saadet Soundcloudist. Saadet saab kuulata arvutist või hankida telefoni Soundcloudi äpi, mis on saadaval nii Androidile kui ka iOS-ile.

Uus saade jõuab sinuni iga nädal.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.