Eestis avati uus renditeenus Porsche Drive, mis on saadaval vaid 10 riigis

Eesti turule jõudis 8. juunil kaubamärk ja teenus Porsche Drive, mis võimaldab nüüdsest kõiki Porsche mudeleid lühi- ja pikaajaliselt rentida. Porsche Drive on saadaval vähestel turgudel: Euroopas vaid Šveitsis, Saksamaal, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias ja nüüd ka Eestis. Lisaks veel Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Kanadas, Austraalias.

Lühirendi puhul saab valida kuni 30-päevase perioodi, aga autot saab rentida ka üheks päevaks. Kui soovid Porschega sõita pikemalt, on valikus ka pikaajaline renditeenus, perioodid alates 1 kuust kuni 12 kuuni.

Tegemist on fikseeritud kuutasuga teenusega, mis sisaldab hooldusi, kindlustusi, rehve vastavalt hooajale ja nende vahetust ning vajadusel ka asendusautot. Kui näiteks paarikuuse lepingu järel tundub, et tahaks veel, siis jätkates kasutamist, pikeneb leping automaatselt.

Tingimused on ka. Vanust peab olema vähemalt 21, juhistaaži vähemalt kaks aastat ning tagatisraha võetakse pangakaardilt 1000 euro jagu.

Palju maksab?

Kui valida näiteks Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet, siis ühe päeva hind on 450 eurot. Kui võtta 15–30 päeva, siis on näiteks päeva hinnaks 255 eurot. Väiksem, 718 Boxster GTS, maksab 335 eurot üks päev ja enam kui kaheks nädalaks võttes on hind 190 eurot päev.

Pikaajalises rendis on hetkel välja toodud vaid Taycani elektriautod ning linnamaasturid Cayenne ja Macan. Taycan 4S Cross Turismoga sõitmine maksab aastase lepingu korral (läbisõit kuus 1500 km) 3500 eurot kuus. Kuueks kuuks rentides on hind 4050 eurot kuus. Cayenne S-Hybridi rooli saab aastase diili korral istuda 2950 euro eest kuus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.