Uudis

Eestis saab nüüd uuenenud Passatile eeltellimusi esitada

Uuendatud Volkswagen Passati eelmüük on nüüd alanud.Fotod: Volkswagen.

Täna jõuab Eestis eelmüüki 2020. aasta Volkswagen Passat, mille uuenduste seas on näiteks teise taseme isejuhtimine, piiramatu võrguühendus ja samuti on suurenenud Passati mootorivalik. Standardvarustuses on nüüdsest kolme aasta asemel viieaastane tehasegarantii.

Mootoritest on Passatil nüüd valikus 2,0-liitrine TDI Evo diiselmootor, mis toodab 110 kW. Valikus on ka kolm bensiinimootorit võimsustega 110, 140 ja 176 kW. Tehnoloogilise uuendusena on nüüd võimalik mootorit käivitada ning uksi avada ka nutitelefoni abil, mida saab autovõtmeks muuta. Võtmena saavad oma nutitelefoni kasutada ka teised pereliikmed, mis teeb auto jagamise sedavõrra lihtsamaks.

Uuenenud Passat on esimene Volkswagen IQ.Drive mudel, mis tähendab, et selle Travel Assist juhtimisabi suudab autoga sõita osaliselt isejuhtival režiimil kuni 210 km/h. Esmakordselt on Passatis ka haardetundlik rool, mis tuvastab juhi puudutuse – see võimaldab Travel Assist süsteemi kasutamise.

Lisavarustusse on nüüd lisatud Touaregilt tuttavad LED-matrix esituled, mis kasutavad valguse suunamiseks esikaamera signaale, navigatsioonisüsteemi kaardiandmeid, GPS-signaale, roolinurka ja hetkelist kiirust.

Uuenenud Passati soetajatel on võimalik valida kahe erineva lisavarustuse taseme vahel – Business (kesktase) ja Executive (täisvarustus). Mõlemad tasemed on saadaval ka R-Line varustusega.

Lisaks on uuenenud Passat saadaval ka kahe eraldiseisva mudeliversioonina – Passat GTE, ehk pistikhübriid, mille elektriline sõiduulatus on kuni 55km (WLTP) ja neljarattaveoline Passat Alltrack. Passati hinnad algavad Eestis 28 328 eurost (erihind 25 394), diiselmootoriga mudeli hinnad 32 347 eurost (erihind 29 244).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.