Uudis

Eestlased plaanivad enneolematut (auto)seiklust merel ja maal, millega kõik võivad liituda

Foto: Shutterstock

Lehel Visitequator.eu kirjutatakse nii:

“29. jaanuaril 2021 väljub Paldiskist kaasaegne, kõikide mugavustega laev, et võtta suund ekvaatorile. Laevale mahub kuni 2000 reisijat ja 400 autot.

Pärast 13 päevast merereisi, mis on sisustatud erinevate töötubade, meelelahutuse ja uute sõpradega tutvumisega, saabume Kameruni. Järgneva kahe nädala jooksul seikleme mööda meie planeedi kõige liigirikkama ja lummavama loodusega paiku läbi kolme riigi. Läbime  tee Kamerunist Gaboni, et edasi juba Kongo Vabariigis asuvas Pointe-Noires taas pardale tulla.”

Reisi taga on maasturite ringkonnas tuntud Imedepõllu seltskond, kes on reise korraldanud ka varem, aga mitte kunagi sellise mastaabiga.

Kes võivad osaleda?

Tegemist ei ole ainult autoreisiga. Oodatud on ka tavalised matkajad ja ka programm on niimoodi koostatud, et lõbus oleks kõigil – karmile maasturirahvale oma marsruut ja autoturistidele lihtsam rada.

Ette on valmistanud soovituslik rada, mis kulgeb läbi huvitavamate paikade ja on ka tavalise autoga läbitav, agakohustust sellel püsida ei ole. Samuti on vaba ka ajakava. Peaasi on jõuda õigeks ajaks laevale. 

Palju see maksab?

Lehel on välja toodud ka hinnad, mis ei ole esmapilgul väiksed, aga arvestades, et reis kestab 40 päeva, renditakse terve suur laev ja hinnad sisaldavad sadamamakse, laagrikohti Aafrikas, laeval toimuvaod seminare ja töötubasid, kohta kajutis/tervet kajutit ja hommikusööki. Juhul kui reisite sõidukiga, siis hinnas on sõiduki transport sihtkohta ja tagasi.

Tavalise sõiduauto koht maksab 3000 eurot (ajaga hakkavad hinnad tõusma) ning inimese pealt 2000 eurot (koht aknata kajutis) või 2500 eurot (aknaga kajut). Saadaval on LUX ja Suite tase. Mootorratta koht maksab näiteks 1500 eurot.

Rohkem infot ja selgitusi paljudele küsimustele leiab ettevõtmise kodulehelt. Samuti täieneb leht iga päev uue infoga. Igatahes tundub nagu elu suurim seiklus!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.