Elektriautod

Elektriline Harley-Davidson jõuab Eestisse juba sel aastal ja teada on ka hind

Rubriiki toetab

Aastal 2020 tuleb Harley-Davidson välja täiselektrilise mootorrattaga LiveWire ning toob tagasi legendaarse mudeli Low Rider S. Lisaks ka kolmerattaline CVO Tri Glide.

Samuti muutuvad 2020. aastal valitud Harley-Davidson’i mootorratastel kättesaadavaks H-D Connect teenus ja Reflex Defensive Rider Systems (RDRS), mis sisaldab veojõukontrolli ja täiustatud ABS pidurisüsteemi.

Harley-Davidson LiveWire

LiveWire on täiselektriline mootorratas, mille sõiduulatus on alates 158 km ja jõudlus optimeeritud peamiselt linnas sõitjaile. LiveWire mudel on esimene omataoline Harley-Davidsoni’i elektriliste mootorrataste tulevikuvalikust.

Maaletooja kinnitas, et LiveWire tuleb Eestisse juba käesoleval aastal ning hinnaks on 33 400 eurot.

LiveWire 2018

Uus Low Rider S paneb põhirõhu võimsusele ja juhitavusele

Softail veermiku juhitavus on parandatud tänu uuenenud vedrustuse komponentidele, mis on häälestatud agressiivseks sõiduks. Mootoriks on võimas Milwaukee-Eight 114 jõuallikas.

Low Rider S

Mootorratta stiili muudavad unikaalseks tõstetud juhtkang, voolundid, sooloiste ja üleni mustad viimistlused.

Uus tehnoloogia

Valitud turgudel pakutav H-D Connect teenus tutvustab tellimusepõhist mobiilset ühenduvust, et hoida sõitjad oma mootorratastega läbi nutitelefonide ühendatuna ja jälgida informatsiooni sõiduvahendi seisukorra kohta. Samuti võimaldab see jälgida oma mootorratta turvalisust, kaasa arvatud muukimise hoiatusi Harley-Davidson rakenduses ja varastatud sõiduki abi.

Reflex Defensive Rider Systems (RDRS) on tehnoloogiate kogum, mis kombineerib mootorratta jõudluse, kiirenduse, aeglustuse ja pidurdamise protsessid ühtseks tervikuks. RDRS-i omadused on standardina 2020 LiveWire, Trike ja CVO mudelitel ning kõikidel Touring mudelitel (välja arvatud Electra Glide Standard ja Road King).

CVO Tri Glide

CVO Tri Glide kolmerattaline

Uus CVO Tri Glide mudel ühendab piiratud tootmisarvuga mudelite valikus  CVO Limited ja CVO Street Glide mudelid. Rattal on Milwaukee-Eight 117 jõuallikas – suurim töömaht ja võimsus, mida H-D tehas pakub – ja saadaval eksklusiivselt vaid CVO mudelitele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.