Uudis

ELMO Rendi elektriautod on nüüd Autolevis

Elmo rendi-elektriautod. Foto: Kaarel Kook

Autojagamise teenus Autolevi lõi käed ELMO Rendiga ning nüüd saab Autolevi vahendusel nende elektrisõidukeid rentida Tallinnas ja Tartus.

ELMO Rent tegevjuhi Enn Laansoo Jr sõnul Autoleviga koostöö alustamine on üks järgmistest sammudest keskkonnasäästlikkuse mõtteviisi levitamisel Eestis.

“Üle-eelmisel aastal soetasime riigilt eraomandisse Eesti suurima elektriautode renditeenuse pakkuja. Iseteenindusel põhinev võtmevaba elektriautode lühirenditeenus oli selle väljatulekul tõeline innovatsioon. Meie eesmärgiks on tänast toimivat teenust arendada ja propageerida läbi koostöö sama mõtteviisiga ettevõttega nagu Autolevi, et teha keskkonnasäästlik teenus veelgi mugavamaks ja kättesaadavamaks,” sõnas ta.

“Lühirenditeenuse kasutajaskond järjest kasvab. Enam ei ole põhjuseks elektriautode proovimise võimalus, vaid pigem mõtteviisi muutus. Võimaldame autot kasutada vaid siis, kui seda vaja on, ilma kohustuseta sõidukit omada. Autosid renditakse nii pooleks tunniks kui ka nädalavahetuseks,” selgitas ELMO Rendi tegevjuht.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.