Uudis

ELMO Rent: Citybee tegi kommunikatsioonitrikki, meie hinnad on odavamad

ELMO esimese põlvkonna Nissad Leafid. Foto: Kaarel Kook

Eelmise nädala lõpus startis Tallinnas Citybee sõiduautode renditeenus. Uus teenus ei jäänud mõistagi märkamata ka lähimale konkurendile ELMO Rendile, kes sarnast teenust pakub ja seda nende endi sõnul märgatavalt odavamalt.

ELMO Rent tegevjuhi Enn Laansoo, Jr. sõnul tervitab ta kahe käega uue teenusepakkuja turuletulekut. “Oleme jagamisteenuses tegutsenud juba aastaid ja seega näeme, et autode mitteomamine ja jagamine ning sellise keskkonnasõbralikuma eluviisi propageerimine vajab rohkem jõudu. Uutes turuosalistes näen mitmeid võimalusi koostööks ja ehk ka ägedaks revolutsiooniks Eesti inimeste transpordiharjumustes,” rääkis ta

Konkurendi hinnastuse osas väidab ta, et tegemist on väikese kommunikatsioonitrikiga. “Võrdlesime just meie klientide viimase kuu sõite ning Citybee avaliku hinnakirja puhul oleks see sõit Citybee autodega läinud maksma kuni viiendiku võrra rohkem,” märkis Laansoo, Jr. ja lisas, et seejuures on oluline just kilomeetri hinnatariif, mis ELMO Rendil on 0,05 eurot ja Citybeel 0,17 eurot.

ELMO tegi järgneva hinnavõrdluse: võrreldes samaväärsete autode, näiteks ELMO Rent autopargis oleva iMievi ja Citybee Fiat500 lühirendi hindasid, siis esimese hinnaks on 4EUR/h+0,05EUR/km ja teisel 4,9EUR/h+0,17 EUR/km. Kuutasu on kõnealustel sõidukitel ELMO Rendil al 99EUR, Citybeel aga 339 EUR.

Kokku on ELMO Rent autopargis 50 elektri- ja hübriidautot, rendipunkid asuvad Tallinnas ja Tartus ühistranspordi sõlmpunktide, ärimajade ja kaubanduskeskuste vahetus läheduses. Vaba auto saab rentida võtmevabalt kaardirakenduse kaudu ja see on kohe sõiduvalmis. Soovi korral saab auto tellida ka endale sobivasse asukohta sellest 24h etteteatamisel. ELMO kiirlaadimisvõrgus on laadimine tasuta, hübriidautod sisaldavad kütusekulu (tankimine Circle K tanklates).

“Elektriautodega saab sõita ka ühissõidukirajal, mis annab veelgi suurema eelise kõige kiiremini sihtkohta jõudmisel. ELMO Rent sõidukitega saab tasuta parkida nii Tallinna Kesklinna tsoonis, Tartus ja Pärnus,” loetles Laansoo, Jr.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.