Uudis

Euroopa ägedaima autoürituse piletid on müügis ja mõistlik oleks kiirustada!

Kui mul oleks see, siis sõidaks tagasi 2019. festivalile.

Goodwood Festival of Speed Inglismaal – ma käisin, ma nägin ja ma pärast seda ei suuda enam vait olla. Teate Al Bundy tegelast, kes kõigile rääkis, kuidas ta ühes mängus tegi neli touch-downi? Novot, Tähepõllu ja Goodwoodiga sama asi.

Aga tõsiselt rääkides, siis järgmise aasta festivali piletid on nüüd müügis ja mõistlik oleks see otsus ja ost kohe ära teha. Enamjaolt müüakse need lõpuks välja ja siis peate hakkama pöörduma hangeldajate poole.

Üritus toimub 9.-12. juulini ja tõeliselt mõnusaks nautimiseks on mõistlik veeta seal kõik neli päeva. Või nii mitu päeva, kui vähegi võimalik, sest ala on suur, vaatamist on lõputult palju ja ühest päevast jääb kindlasti väheks.

Kuidas minna ja kus elada?

Goodwood asub Londonist umbes 1,5 tunni kaugusel. Kõige mõistlikum on rentida auto, sest festivali ümbruses on suured tasuta parklad ning see annab omakorda võimaluse otsida sobiv öömaja ükskõik kuhu. Airbnb ja Booking on muidugi esimesed kohad, kust otsida.

Ise sõitsin iga õhtu umbes 30 kilomeetri kaugusele ööbima ja see polnud mingi probleem. Kui kohe broneerima hakata, siis saab kindlasti ka lähemale ja soodsalt.

Festivaliala suletakse kl 19 ja kuigi õlut müüakse, siis pole tegu sellise üritusega, kus teatud kogus napsu käib asja juurde ja pärast ei saa ära sõita. See on teistsugune üritus. Muidugi on olemas festivali lähistel ka kämpingu- ja matkasuvila ala.

Milline pilet osta?

Täiesti piisab kõige tavalisemast 172-naelasest 4 päeva piletist. Kaks korda kallima hinna eest saab õiguse ka tribüünidele minna, aga kui hästi planeerida, siis leiab rajaäärse koha ka tavapiletiga. Samas, kui raha on, siis muidugi on tribüünidel mugavam.

Kogu piletiinfo ja kämpinguala hinnad on leitavad SIIN.

Miks peaks minema?’

Kui sa oled autofänn, siis see on koht, kus on kõike. Klassikalisi võidusõiduautosid, drifti, kalleid sportautosid, esmaesitlusi, rehvipõletamist ja tuhandeid ägedaid autosid.

Vaadake mu kokkuvõtvat galeriid 2019. aasta festivalist SIIT, aga arvestage, et see on vaid väike osa. Kõik lood ja galeriid mu käigust on SIIN.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.