Ferrari hübriidmootoriga superautost ilmus ka lahtine versioon

Ferrari esitles hübriidlahendust kasutava keskmootoriga Ferrari 296 lahtist versiooni GTS. Esmapilgul tunduks nagu oleks tegu põhimõtteliselt sama autoga, kuid GTS-i puhul on detailid ja jooned saanud rohkem rõhku. GTS-i kõvakatus on maha võetav, aga ainult pealmine osa, mistõttu ei ole tegu täieliku kabrioletiga, vaid rohkem targa stiilis avaga.

Uue GTS-i rattad paneb pöörlema 120° V6 mootor, millele on lisatud paralleelselt pistikhübriid mootor, mis nägi esimest korda ilmavalgust Ferrari 296 GTB peal. Antud kombinatsioon toodab 842 hobujõudu. Käike vahetab autol 8-käiguline topeltsiduriga automaatkast. 0-200 km/h tunnis tuleb kätte kõigest 7,6 sekundiga.

Juhul, kui tekib soov viia uus GTS ringrajale, siis on soojalt soovitatav soetada omale Assetto Fioriano pakett. Põhierinevus seisneb kaalu vähendamises ja aerofunktsioonides. Paketti kuuluvad ka reguleeritavad Multimatic amortisaatorid, esistangel olevad süsinikkiust kõrget survejõudu taluvad lisad ja üleüldiselt laiem süsinikkiu kasutus nii sees kui väljas.

Hetkel pole hinna kohta veel täpselt informatsiooni tulnud, kuid GTB-st, mille hind algab u 300 000 eurost, mõnikümmend tuhat eurot kallimaks säärase hobuse soetamine ilmselt läheb.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.