Uudis

Fiat 500 on nüüd saadaval ka hübriidina

Fiat 500 Hybrid

Uus Fiat 500 tuleb müügile pehme hübriidina, mis tähendab, et 3-silindriline FireFly 1L 70hj mootoriseeria ühendatakse 12-voldise BSG (Belt-integrated Starter Generator) elektrimoori ja liitiumakuga.

Võrreldes 1,2 69hj Fire-iga, on hübriidversioon kütusekulult ökonoomsem, vähendades seeläbi süsinikoksiidi heitkoguseid 20% võrra. BSG süsteem tagab võimaldab käivitada auto Stop&Start režiimis müra ning vibratsiooni vabalt.

Launch Edition seeria istmed on autotööstuses esimesed, mis on tehtud SEAQUAL® kangast. See on tehtud spetsiaalsest kangalõngast, mis on sertifitseeritud SEAQUAL INITIATIVE poolt ning toodetud ümbertöödeldud plastikust – 10% sellest on korjatud ookeanist, 90% maapinnalt.

Hübriidseeria autod tunneb ära auto tagumisel paneelil asuva Hybrid sildi ja keskpaneelil asuva ”H” logo järgi. Logo sümboliseerib kahte kastepiiska. Sümboolikal on eriline tähendus – kastepiisad sümboliseerivad koidikuvalgust ja seeläbi ka uue ajastu algust. See on olnud tootja sõnul ka uue interjööri “Dewdrop Green” loomise inspiratsiooniks.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.