Uudis

Filmist “Bad Boys” tuntud Porsche 911 Turbo müüdi maha enam kui miljoni euro eest

Fotod: Mecum Auctions

Märulifilmide režissöör Michael Bay on tänapäeval tuntud ennekõike arvutigraafikaga ülekülvatud “Transformerite” filmide poolest. 1990ndate lõpus ja 2000ndate alguses olid Bay filmid lihtsamad ja otsekohesemad, nagu tema esimene linateos 1995. aasta “Pahad poisid”.

Will Smithi kehastatud üks filmi peategelastest detektiiv Mike Lowrey sõitis ringi musta 964 Turboga, mis muide oli tol ajal Michael Bay isiklik auto. Nüüd müüdi täpselt see sama auto maha oksjonil 1,3 miljoni USA dollari eest, mis on umbes 1,148 miljonit eurot.

Kõige hämmastavam on aga fakt, et aastaid tagasi vahetas auto omanikke kordades soodsama summa eest. Michael Bay postitas ise Instagrammi, et omal ajal müüs tema auto maha 60 000 dollari eest (53 000 eurot) sõbrale.

Bay müüs Porsche sportauto sõbrale isegi sellel ajal soodsalt. Veel uskumatum on aga fakt, et sama sõber müüs auto edasi vaid 45 000 dollari (40 000 eurot) eest. Tõenäoliselt üks parimatest auto investeerimisvõimalustest, mis mõlemal mehel oli, lipsas sõrmede vahelt.

Nagu auto ajalugu juba küllalt huvitav poleks, siis kuulus filmirežissöör väitis ka oma Instagrammi postituses, et antud Porsche on korra ka varastatud. Kui 911 Turbo tema valduses oli, varastati see tema garaažist ja Bay sõnul suutis ta ise auto üles leida ja endale tagasi saada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.