Uudis

Florida mees on tagasi: Corvette’i juht arvab, et tema C8 on allveelaev

Vesi ja autod on kaks asja, mis omavahel väga kokku ei käi. Täpsemalt veel ei sobi autod kokku just sügava veega, v.a James Bondi Lotus Espriti kujuline allveeauto. Isegi spetsiaalsete rajumaasturite korral on vee alla mattunud tänavatel äärmiselt ohtlik navigeerida, sest kunagi ei tea, mis seal all peidus on. Õnneks on nii, et kui sa oled aga Floridast, siis need reeglid sulle ei kehti.

Seekordne juhtub räägib Florida mehest ja tema uuest Corvette C8-st, millega üleujutatud tänavat otsustati vallutada. Iga inimene saab aru, et see ei ole ühestki otsast hea idee, kuid ärge laske end heidutada, sest Florida mees on kõikvõimas. Nagu Mooses, lahutas ta oma sauaga(siinkohal Corvette’iga) vee pooleks ja läbis tee nagu midagi poleks juhtunud. Vaata loo lõpus olevat klippi.

Video algab hetkel, kui Corvette on tulede ja kapotiga vee all ja lained lähevad üle tuuleklaasi. Auto taga on vett pritsivad purskkaevud, mis ilmselt tuleb summutitest. Pealtnäha paistab, et auto pääses ilusti ja ühtegi probleemi olla ei tohiks.

Tegelikkuses on näha, et kõrvalistuja uksest paiskub korralikult vett, seega autos on ilmselt mõnus vann. Kuidas sai mootor suurte õhuvõtuavade kaudu vajalikku hapnikku, jääb müsteeriumiks. Video lõpus sõitis auto küll ära, kuid arvatavasti on omanikul lähiajal mõned korralikud remondiarved vaja maksta.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.