Uudis

Fuoriserie kellad: tükike Ferrarit või Aston Martinit igapäevaellu

Foto: Facebook; Fuoriserie

Austraalias on alustanud uus käekellade tootja Fuoriserie. Väikese ettevõtte valikus on vaid kaks erinevat kella, kuid see-eest on mõlema ajanäitaja taga huvitav lugu.

Selle aasta maikuus kirjutasim kellatootjast REC, mis lisas oma kelladele tükikese vanadest autodest või ka  hävituslennukist. Sarnase lähenemise on võtnud ka hiljuti alustanud kellabränd Fuoriserie.

Foto: Facebook; Fuoriserie

Hetkel valmistab Austraaliast pärit kellatootja vaid kahte erimudelit, mille disain on peaaegu identne. Ainus erinevus on kellade sihverplaadid, mis on ühel mudelil punane ja teisel must. Vastavalt värvitoonile on see pärit kas Ferrarist või Aston Martinist.

Rosso Red värviga käekell on saanud oma näo Ferrari 348 TB superautolt, mida toodeti aastatel 1989 – 1995. Storm Black toonis kella sihverplaat on pärit aga Aston Martin Rapide sportsedaanist.

Foto: Facebook; Fuoriserie

Mõlemate kellade jaoks on kasutatud metalli, mis on olnud auto kapotiks või usteks. Tähtis on ka mainida, et mõlemad nö. doonorautod on läinud mahakandmisele, seega ühtegi heas korras autot pole kellade jaoks ära lõhutud.

Nii Ferrari punast kui ka Aston Martini musta käekella toodab Fuoriserie 150 eksemplari, seega tegemist on küllaltki ekslusiivsete ajanäitajatega. Üks kell maksab 277€ ja tarne Eestisse lisab juurde umbes 22€.

Rohkem infot Fuoriserie loost ja käekelladest endist leiab kella tootja kodulehelt, kust saab  muidugi ka kellasid osta.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.