Uudis

Galerii: Alfa Romeo muuseum on tõeline esteetika ja disaini paradiis, mida on lihtne külastada ka eestlastel

Carabo on kiilukujulise disaini üks kõige meeldejäävamaid esindajaid.

Milano servas, kesklinnast paarikümne sõiduminuti ja Milanot ümbritsevatest lennujaamadest poole tunni kaugusel asub paradiis – Museo Storico Alfa Romeo. Disaini, tehnoloogia ja visuaalse naudingu keskus, mille nautimiseks ei pea olema üldsegi mitte autofänn. Viimane muidugi mitmekordistab elamuse.

Muuseum on värskelt renoveeritud ning kollektsioon hõlmab endas sisuliselt kõike, mille juures Alfa Romeo käsi on olnud – ideeautod, tänavasõidukid, võidusõit ja üldine autokultuur.

Ekspositsioon on väga hästi vaadeldav, piisavalt õhku ja pildistamise ruumi, perfektne valgus ja õhustik. Erinevalt enamikest turistidele meeldivatest kohtadest, on isegi muuseumi kohvik-restoran stiilne ja kvaliteetne.

Kuna Milano on eestlastele lennuliinide mõttes väga hästi kättesaadav ja sinna lennatakse Lõuna-Euroopa reise planeerides väga sageli, on muuseumi külastamine puhtalt otsuse tegemise vaev. Loodetavasti aitab allpool olev galerii seda teha.

Kes virtuaalselt tahab kollektsiooni vaadata ning iga auto kohta rohkem teada, saab seda teha siin. Aga teate küll, kohapeal on kõik alati palju ägedam.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.