Galerii: BMW Touring Coupé erineb kardinaalselt margi viimase aja disainiimedest ja seda heas mõttes

Fotod: BMW

Saksa autotootja disain pole viimasel ajal väga kriitikat kannatanud, kuniks hiljuti toimunud Concorso d’Eleganza Villa d’Este auto näitusel tõmbas BMW katte ideeautolt Touring Coupé. See tõestab, et BMW-l on üht-teist veel varrukas.

Praeguse BMW Z4 baasil ehitatud Touring Coupé ongi täpselt see, millele nimi viitab: universaalkere ja kupee liitmine ühte. Seega on tulemuseks 2-ukseline shooting-brake-stiilis sportauto.

BMW on kasutanud võimalust ja polsterdanud enamiku sõiduki salongist Itaaliast pärit nahaga. Isegi kupee kohta suur pagasiruum on täielikult kaetud helepruuni nahaga, kuhu saab paigutada eraldi ideeauto jaoks disainitud kotid.

Sõiduki tehnilistest andmetest pole autotootja palju juttu teinud peale selle, et mootoriks on 6-silindriline jõuallikas.

Kas BMW Touring Coupé jääbki pelgalt ideeautoks või jõuab edasi ka tootmisse, kas või piiratud kujul, pole muidugi teada. Öeldi lihtsalt, et eks see oleneb vastuvõtust ja klientide huvist. Meie julgeks pakkuda, et šansid on millegi enama jaoks kahjuks imeväikesed.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.