Galerii: Cars & Coffee T1 kaubanduskeskuses näitas, kui kirju on Eesti hobiautomaailm

Uutest superautodest kuni tuunitud noorklassikuteni ja kõik, mis sinna vahele jääb. Fotod: Mathias Orro/m.orro_photography

Kolmapäeval, 19. juunil toimunud üritusel osales kokku 192 sõidukit ja 28 mootorratast, mis esindasid erinevaid ajastuid ja stiile, alustades mustade numbritega klassikutest kuni päris uute superautodeni.

Selle aasta üritus oli korraldajatel sõnul tõeline Fast and Furious stiilis autode show, kus kvaliteetne ja turvaline sündmus oli tagatud eelregistreerimise kaudu. Lisaks oli kohapeal võimalus tutvuda Cars & Coffee koostööpartneritega ja soetada endale ka Cars & Coffee disainidega pusasid ja T-särke, toetades seeläbi tulevasi sündmusi.

MTÜ Cars & Coffee Tallinn tänab kõiki enda toetajaid, kes aitasid selle sündmuse õnnestumisele kaasa: T1 kaubanduskeskus, Veego, Unibet, Digimeerik, Naisss.ee, Fortal, Snabb, Shell Helix, Carbon Collective, Kauritel Motors ja Hyundai Baltic.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.