Uudis

Galerii: driftihooaeg sai Kehalas lõpu vaatemängulise superfinaaliga

Nädalavahetusel toimus Kehala ringil selle hooaja tippsündmus driftis. Lisaks sellele, et mõõtu võtsid meie oma tipptegijad, muutis sündmuse eriliseks laupäeva õhtul peetud superfinaal, kus kõigi kolme klassi parimad tegijad omavahel vastamisi seisid.

Tegelikult pidi Kehalas sel nädalavahetusel aset leidma kurikuulus etapp “Rollercoaster from Hell”, ent mõned päevad enne üritust seisid korraldajad silmitsi tõsiasjaga, et seoses viiruse levikuga on lähinaabrite osalemine raskendatud ning etapp tuleb maha pidada üksnes Eesti tegijatega. Üksnes kolme päevaga tegi korraldustiim ära meeletu töö ning valmistas ette Eesti meistrivõistluste etapi “Superfinaalid”.

Ehkki etteteatamisaeg oli lühike ning ümberkorraldustega oli tarvis kohaneda nii korraldajatel kui ka sõitjatel, sai hooajale pandud vägagi väärikas punkt. Lisaks iga klassi parimate selgitamisele leidsid laupäeva lõpus aset Superfinaalid, kus omavahel pandi silmitsi iga klassi kaheksa parimat tegijat.

Hiliste õhtutundide peale lükkunud Superfinaalid toimusid pimedal rajal ning olid sõitjatele parajaks katsumuseks.

Street klassi parima tulemuse saavutas Kehalas Ragnar Viinapuu, talle järgnesid Rainer Muuli ning Siim Roop. Semi-pro klassi võitis Jako Pino, kes sõitis võistlust oma talveautoga. Temaga koos jõudsid poodiumile Kevin Luige ning Marco Prems.

Pro klassi tihedas heitluses võitis Allan Lätt, teisele kohale platseerus Oliver Randalu ja kolmandale kohale tuli semi-pro klassi sõitev, aga seekord Pro klassis kätt proovinud Kalev Kivilo. Superfinaalide esimese koha saavutas Oliver Randalu pro klassist, teise koha tulemuse saavutas Ragnar Viinapuu street klassist ning kolmandale kohale tuli Ott Kokk, kes sõidab pro klassis. Seekordse Eesti meistri tiitli pälvis Oliver Randalu.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.