Uudis

Galerii: GT Black Series on võimsaim AMG, aga mitte kauaks

Peagi saabub uue S-klassi AMG versioon, millele on appi saadetud natuke elektrit ja võimsus ulatub üle 800 hobujõu. GT Black Series peab hakkama saame kõigest 720 hobujõuga. Aga olgu, need kõik tulevad sisepõlemismootorist, seega seda tiitlit saab see auto ilmselt kauem hoida.

GT kupeemudelite pikas reas on Black Series kõige radikaalsem, mis on kergem kui senine tippmudel R, aga lisaks on V8 mootorit ka oluliselt ümber ehitatud ja auto on igas aspektis ringrajale suunatud.

Keredetailid, väljalase, häälestus ja muidugi kaheosaline tiib ei jäta kahtlust, et see on väga konkreetse eesmärgiga auto. Kui vaadata andmeid, siis kiirendus 0-100 km/h on 3,2 sekundit, tippkiirus 325 km/h ei ole tänapäevaste hüperautode mõistes mingid ulmelised numbrid, aga ilmselgelt tuleb selle auto puhul mõõta teisi asju. Näiteks kiirust, millega kurve läbida on võimalik.

Nagu ühes arvustuses juba kirjutati, et sellega on lubatud tänaval liigelda, teoreetiliselt on see ka võimalik, aga kes Black Series GT endale igapäevasteks sõitudeks ostab, on ilmselt praktiseeriv masohhist.

Hinnaks tuleb autol üle 350 000 euro, millele lisanduvad maksud. Mitte just odav mänguasi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.