Uudis

Galerii: Laitses toimus Eesti esimene BMW E46 mudelipõlvkonna kokkutulek

BMW 3. seeria mudelipõlvkond E46 on üks populaarsemaid selle märgi esindajaid ja tõenäoliselt ei möödu päevagi, kui linnaliikluses mõnda neist isenditest ei kohta.

Et autoentusiastide seas on tegu samuti väga populaarse hobi- ja igapäevaautoga, otsustasid Karmely Sõrmus ja Daniel Karankevich korraldada kogunemise kõigile neljanda generatsiooni kolmanda seeria omanikele.

Esimene kokktulek ja kohe õnnestumine

Karmely enda E46 on oma omanäolise stiili, kerelaiendite ja viimsete peensusteni lihvitud pisidetailidega võitnud Instagramis tuhandete inimeste südamed ning lisaks auto ehitamisele on ta pühendunud ka ühtehoidva autokommuuni edendamisele.

Karmely enda auto nimega Brownie. Instagramis @e46brownie

Tema loodud on ka The46ers Estonia grupp, mis on mõeldud kõigile selle mudeli omanikele ning fännidele. Niisiis kandiski üritus nime The46ers Meet-up Estonia.

60 autot, aga kõik erinevad

Üritus leidis aset 24. augustil Laitses ning osutus populaarsemaks, kui korraldajad olid osanud loota. Kohale veeres üle 60 BMW, mis olenemata samast mudelist, olid siiski väga seinast seina. Lisaks kõikidele erinevatele keretüüpidele, olid esindatud ka palavalt armastatud M3 mudelid.

Toimus mitmeid võistlusi, seal hulgas läbiti pimesi slaalomit, visati rehvi ning loomulikult valiti välja ka rahva lemmik, milleks osutus punane E46, mis paistis silma oma veatu kere ja viisaka fitment’iga. Valiti ka kõige silmapaistvam interjöör ning veetlevamad veljed.

Publiku lemmik E46.

Kokkuvõttes oli üritus hästi korraldatud ning on hea näha, et Eesti automaastikul on nii palju nii toredat rahvast ja silmapaistvaid sõidukeid.

Ehkki minu enda E46 pole teedel sõitnud ligi aasta, motiveeris see üritus mindki piisavalt, et auto kiirelt üles kõpitseda ja kohale veeretada.

Loodetavasti ei jää see üritus viimaseks omataoliseks ning kui sul on E46 ning tahaksid samuti sellest bemmikommuunist rohkem osa saada, siis otsi Instagramist üles @the46ers.estonia.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.