Uudis

Genfi autonäitus kolib internetti ja välja kuulutatakse ka Euroopa aasta auto

Eelmise aasta Genfi staar oli kindlasti Bugatti ainueksemplar Voiture Noire. Foto: Paula Johanna Adamson

Kuri viirus võttis eelmise nädala lõpus ohvriks järgmise suurürituse ja ära jäeti Genfi autonäitus. Samas oli autofirmadel plaanis rohkelt uudismudeleid välja tuua ja see tuleb nüüd kuidagi ära lahendada.

Õnneks on olemas internet ja sellel nädalal hakkavadki firmad oma asju veebiülekannete vahendusel tutvustama. Osad on pannud selleks üles eraldi kanali, teised kasutavad sotsiaalmeedia platvorme. Oma lemmikmargi kanalitel tasub silm peal hoida, sest seal ilmub kõige täpsem info.

Osad firmad veel panevad täpset plaani paika, teised on juba konkreetse aja välja öelnud. Näiteks Aston Martin alustab oma ülekannet 4. märtsil kell 10 hommikul. Porsche toob 911 lipulaeva avalikkuse ette teisipäeval kl 8.10 ja vaadata saab seda SIIN. BMW i4 elektrilise kontseptauto esitlus toimub samal päeval kell 9.15 SIIN.

Veel teadaolevaid avalikustamise aegu leiab SIIT ja ülevaate Genfis plaanis olnud uudismudelitest SIIT.

Euroopa aasta auto väljakuulutamine toimub 2. märtsil kl 16 Genfi autonäituse lehel otseülekandena. Selle aasta kandidaadid on: BMW 1. seeria, Ford Puma, Peugeot 208, Porsche Taycan, Renault Clio, Tesla Model 3 ja Toyota Corolla.

Meenutuseks suur galerii eelmise aasta Genfi näituselt Paula Johanna Adamsoni kaamerast.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.