Uudis

Honda avaldas fotod uuendatud Civic Type-R’st

Fotod:Honda.

Honda Civic Type-R FK8 on vaieldamatult üks kõige kiiremaid ja parema juhitavusega esiveolisi kuumpärasid, mida sa praegu turult osta saad. Kuigi auto pakub tasemel sõidudünaamikat, on antud Type-R põlvkond saanud teravaid hoope tänu oma dramaatilisele disainile ning ebaehtsatele tuulutuslahendustele.

Auto ninas paiknevad võltstuulutusavad on nüüdsest asendatud tavapärase plastikuga ning nende kohale on asetatud hokikepi pea kujuline disainielement. Sama lahendust on rakendatud ka auto taguotsas, olgugi et sealsed “avad” ei vii ikkagi kuhugi. Civic kannab ka uut tehasevärvi Boost Blue.

Muudatused pole ainult visuaalsed. 2020 Civic Type-R saab uued kaheosalised pidurikettad ning väiksema kuluvusega klotsid. Amordid on seadistatud mugavama sõidu peale ning tagumised puksid on nüüdsest jäigemad. Honda sõnul on nad paremaks muutnud ka juba praegu väga head roolitunnetust.

Salongist ei ole veel fotosid avaldatud, ent pressiteate järgi katab rooliratast Alcantara-nahk ning käigukangi nupp peaks peopesale sõbralikum olema. Viimaks on juurde lisatud ka kõiksugu uusi juhiabisid.

Võimsuse osas muutusi pole, kaheliitrine K20C1 toodab jätkuvalt 320 hobujõudu, mis saadetakse esiratastesse piiratud libisemisega diferentsiaali kaudu. Uut Civicut on turule oodata selle aasta suvel.

Autogeeniuse proovisõitu uuenduse eelse Type-R’ga saad lugeda siit!

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.