Ineos Grenadieri maasturid said lõpuks Eestis esinduse

Hedin Adventure Car alustab koostöös Info-Autoga Ineos Grenadieri müüki Eestis ning autod jõuavad suve teisel poolel ka Info-Auto Tallinna müügisaali.

Ineose näol on tegemist täiesti uue autotootjaga, mis loodi eesmärgiga täita tühimik võimekate ja robustsete maasturite turul peale seda, kui Land Rover lõpetas eelmise põlvkonna Defenderi tootmise.

Grenadierist on tänaseks valikus nii universaalkerega kui ka pikap versioon ning autodes kasutatakse BMW 3-liitriseid diisel- ja bensiinimootoreid. Loomulikult on autol olemas kõik kohustuslikud juhiabid ning valikus rohkelt maastikusõiduks ning seiklusteks vajalikke lisasid. Eestikeelsel lehel on juba olemas valik laoautosid, millede hinnad jäävad 52 000 – 76 000 euro vahemikku.

Eesti automüügi üks vanimaid ettevõtteid AS Info-Auto on juba praegu Volvo Carsi, Fordi ja Ford F-150 pikapite volitatud esindaja. Ettevõttel on üle Eesti kolm müügisaali, mis asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Ineos Grenadier on saadaval vaid Tallinna esinduses ning seal hakkab olema ka autode hoolduskeskus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.