Uudis

Infoleke viitab Tesla Model 3 võimsale kiirendusele

Foto: Tesla

Internetti on lekkinud mõned detailid sellest, milliste tehniliste näitajatega saab olema Tesla tulevane keskklassile suunatud Model 3. Silmapaistev on see auto kindlasti kiirenduse poolest.

Täpsemalt lekkis internetti tabel, kus on võrreldud Tesla uhkemat Model S-i tulevase Model 3-ga. Näiteks peaks auto kiirendama 0-100 km/h reipa 5,6 sekundiga. Kuigi see jääb selgelt alla Model S-ile, siis on see kiirem kui võrreldavas hinnaklassis olev Chevy Bolt, mis kiirendab 0-100 km/h kõigest 6,5 sekundiga.

Samas jääb Model 3 lekkinud andmetest lähtuvalt Boltile alla sõiduraadiuse poolest. Model 3 puhul peaks see jääma 346 kilomeetri kanti, kuid Bolt lubab 383 kilomeetrist sõiduraadiust.

Tesla Model 3 on osutunud üsna populaarseks, sesta Tesla sai juba esimese kahe päeva jooksul 252 000 tellimust autole. Kokku on eeltellitud ligikaudu 400 000 autot.

Kuigi auto ise on kiire, siis klientideni see nii kiiresti ilmselt ei jõua. Ka lekkinud infograafik kinnitab 2018. aasta keskpaika jäävat kohaletoimetamisaega, seega veel niipea uue masinaga sõita ei saa.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.