Isadepäeva eripakkumine: suurteose “200 kasutatud autot” komplekt soodushinnaga!

Panime hiljuti kaante vahele viimase ehk neljanda osa Autolehe suurteosest “200 kasutatud autot”. Kahtluseta on see kõige põhjalikum eestikeelne infoallikas Eestis müüdavate kasutatud autode kohta.

Kumb kasutatud auto on parem, kas Audi Q7 või BMW X5? Tahan osta Volkswagen Passatit umbes aastast 2010. Mis selle nõrgad kohad on? Miks sa mulle Mazdat soovitad, need ju roostetavad kõige hullemini üldse? Uued Volvod on nii ilusad, ma ostan niikuinii, aga milline mootor valida?

Selliseid küsimusi kuuleb meie toimetus sisuliselt igal nädalal. Vastused neile ja paljusid teisi mudeleid puudutavatele küsimustele leiabki sellest kogumikust. Ekspertide ja kasutajate hinnangute kõrval on är toodud ka peamised veakohad ja muidugi autode positiivsed omadused.

Komplekti kuuluvad kõik neli osa! Iga osa võtab luubi alla 50 autot ning komplekti hind on kõigest 38,70 eurot. Maksikirjaga on saatmine tasuta. Telli endale, isale, vanaisale, sõbrale või kolleegile SIIT!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.