Uudis

Kas tead, mis on noorklassik? Laitsesse koguneb neid laupäeval üle 200!

Sellel laupäeval, 29. juulil, kogunevad Laitse rallipargis noorklassikud (youngtimer’id) ehk 25 või rohkem aastat vanad hobiautod.

Kui tavapärastel vanaautode kogunemistel keskendutakse pigem uunikumidele, siis sellise ürituse teeb huvitavaks fakt, et noorklassikute hulka on jõudnud juba paljud 1990ndate staarid, kellega ka nooremal generatsioonil on omad lood ja mälestused. E30 seeria BMW, Audi 200, Ford Sierra – kas tekib juba arusaamatu soov dressid selga panna? Aga Opel Omega 3000, Porsche 911 või Lada 2107?

Üritus tõotab tulla päris suurejooneline, sest praeguseks hetkeks on registreerunud juba üle 200 sõiduki. Täpne osalejate nimekiri on näha SIIN. Eeldada võib, et suurem osa näitusel osalejatest on väga heas korras hobiautod, seega kvaliteetretk lähiaja autoajalukku on garanteeritud.

Osalejad kogunevad juba reedel, aga külastajatele avatakse väravad 29. juulil kl 11 ning pileti hind on 10 eurot, alla 16-aastastele on sündmusele pääse tasuta. Parkimine 25+ vanuses sõidukitele on eraldi parkimisalal ja tasuta. Tavasõiduki parkimine 2 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.