Uudis

Kiiruseületamise tagajärjed: üks mootorrattur istub kinni ja teine mees saadeti Eestist välja

Sõita tsikliga avaliku liiklusega teedel 183 km/h on päris halb mõte. Teha seda joobeseisundis, ei tee seda mõtet sugugi paremaks. Lubade puudumine on antud juhul veel tühine probleem.

Sellise ratturi politsei täna Tallinn-Narva maanteel kinni pidas. Jutt oli lühike ja kamikaze ootab nüüd arestimajas oma otsust.

Teine, Rumeeniast pärit juht, sai oma otsuse täna kätte. Politsei peatas 22. juulil Tallinnas Paldiski maanteel kaubiku, mille liikumiskiiruseks mõõdeti lubatud 50 km/h alas 114 km/h. Kuna juht oli viimase aasta jooksul korduvalt samalaadseid rikkumisi toime pannud ning karistuseks määratud rahatrahvid olid tasumata, peeti isik kinni.

Kuna mehel oli lisaks kiiruseületamistele politseiga veel kokkupuuteid ka avaliku korra häirimise tõttu, alustas Põhja prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalitus tema suhtes menetlust. Avalikku korda häirivad rikkumised on aastate jooksul olnud seotud köögitehnika, mootorsaagide ja muu kauba agressiivsel viisil müügiga. Samuti on ta liiga kaua Eestis viibinud, ilma seda registreerimata.

Tulemuseks 10 päeva aresti, riigist välja saatmine ja viis aastat sissesõidukeeldu.

Kiirus

KIIRUSEÜLETAJA SAADETI RIIGIST VÄLJA22. juulil peatas liiklusjärelevalvekeskuse patrull Tallinnas Paldiski maanteel liikuva kaubiku, mille liikumiskiiruseks mõõdeti lubatud 50 km/h alas 114 km/h. Kuna juht oli viimase aasta jooksul korduvalt samalaadseid rikkumisi toime pannud ning karistuseks määratud rahatrahvid olid tasumata, peeti isik kinni. 24. juulil andis mootorsõidukit juhtinud Rumeenia kodanik oma tegudest aru Harju Maakohtus ning kohtuotsuse kohaselt tuleb isikul 10 päeva veeta kinnipidamiskeskuses. Kiiruseületamist kajastati ka Kanal 2 saates "Reporter" – https://bit.ly/2YhQGP7Kuna mehel oli lisaks kiiruseületamistele politseiga veel kokkupuuteid ka avaliku korra häirimise tõttu, alustas Põhja prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalitus tema suhtes menetlust. Avalikku korda häirivad rikkumised on aastate jooksul olnud seotud köögitehnika, mootorsaagide ja muu kauba agressiivsel viisil müügiga.Euroopa Liidu kodanik peab hiljemalt kolme kuu möödumisel Eestisse sisenemise päevast arvates oma elukoha registreerima rahvastikuregistri seaduses sätestatud korras. Mees seda teinud ei olnud ja ainuüksi kokkupuudetest politseiga nähtub, et ta on elanud Eestis järjepidevalt üle 3 kuu. Kuna mees paneb järjepidevalt toime uusi rikkumisi, leiti, et ta on avalikule korrale ohtlik. Rumeenia kodanikule koostati lahkumisettekirjutus ja kohaldati viieks aastaks sissesõidukeeld Eesti Vabariiki.#liiklusjärelevalvekeskus#liikluspolitsei

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Reede, 2. august 2019

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.