Uudis

Kokkuvõte: need on Autogeeniuse kõige loetumad lood aastal 2019

Foto: Scanpix

Aeg tibusid ja artikleid lugeda. Surfasime natuke Google Analyticsis, mõõtsime, reastasime ja analüüsisime.

Suur pilt kinnitab õnneks seda, et Autogeenius teeb täpselt seda, milleks ta loodi – see pole ainult sait mõnele (kümnele) tuhandele tõsisele autofännile, vaid sadadele tuhandetele, kes igapäevaselt mingit pidi liikluse, autode ja liikumisega kokku puutuvad.

Autogeenius on 2,5 tegutsemisaastaga kasvanud Eesti suurimaks autoportaaliks, mis saab praeguseks juba stabiilselt 150 000 unikaalset külastust kuus ning loetumad lood ulatuvad kümnete tuhandeteni. Loodame, et kasv ei peatu ja muidugi 150 000 tänu lugejatele!

Kümme loetuimat lugu

Eeltoodu teeb muidugi natuke raskeks eelmise aasta kõige loetuma loo sihtgrupi määratlemise. Liikluses osalejad või autofännid? Igatahes huvitas konkurentsitult kõige rohkem inimesi lugu sellest, et Auto24.ee lehel müüakse teenistusest lahkunud politsei-Škodasid.

Teise koha uudis rääkis Väo liiklussõlme peatsest ümbersünnist ja on kindlasti selline asi, mis huvitab kõiki vähegi autoga liiklejaid.

Kolmandal kohal on alati kirgi küttev B-kategooria juhilubade teema, sedakorda mängulisemas katses, kus oli võimalik testida, kas saad teoorias parema tulemuse kui Autogeeniuse peatoimetaja Tarmo.

Ka neljas ja viies koht olid 2019. aasta ühe kirglikumateema ehk biokütusega seotud. Selgus, et Alexela müüs ainukese ketina edasi ka lisandivaba bensiini E95 ja muidugi mindi taas tutvuma tabeliga, kus on kirjas, kas sinu auto võib sõita biokütusega või ei.

Kuuendaks huvitas lugejaid, mis teemärgised on paigutatud Kaareperre ja Väike-Maarjasse. Uued, arusaamatud ja paljude arvates ohtlikud.

Seitsmendal positsioonil on pardakaamera video olukorrast, mis oleks võinud väga hullult lõppeda, aga ei lõppenud – mida teed, kui sulle tuleb vastu juhitavuse kaotanud veok?

Kaheksandaks jäi ülevaatlik postitus kasutatud autode müügiportaalide kohta, mida meie regioonis võiks jälgida.

Üheksandal kohal on taaskord B-kategooria, ehk kõik, mis juhilubade taotlemisel muutub.

Kümnes koht on korraliku autouudise päralt ja selleks on muidugi Tesla Cybertruck!

Peagi tuleb veel kokkuvõtteid, mis on natuke spetsiifilisemad. Püsige kanalil!

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.