Uudis

Kreeka jumalad ja õelad kurikaelad: tänavused Super Bowli autorekaamid on siin

Foto: BMW

Nagu igal aastal on Ameerika televisiooni reklaaminduses kõrgpunkt just ameerika jalgpalli suurfinaal Super Bowl. Võtame kokku selle aasta reklaamklipid erinevatelt autotootjatelt.

BMW – Arnold Schwarzenegger on Zeus

Saksa autotootja reklaamib oma uusimat iX elektriautot Arnold Schwarzeneggeri ja Salma Hayekiga, kes kehastavad Kreeka jumalaid Zeus ja Hera. Zeus naaseb maale ning muidugi on just elektriauto talle sobilikum transpordiviis.

General Motors – Dr. Evil

General Motors jätkab elektriautode lainel. Nemad on aga taaselustanud Kreeka jumala asemel hoopis kurikuulsa pahalase. Austin Powers komöödiafilmidest pärit Dr. Evil koos oma käsilastega on üle võtnud GM’i juhtimise.

Chevrolet – kass Walter

General Motorsi all olev Chevrolet promob USA kõige populaarsemat kerestiili, milleks on muidugi pikap. Chavy Silverado ja selle omaniku kass Walter seiklevad mööda talvist maastikku, kuid kogu tähelepanu saab endale hoopis kass.

Nissan – ainuke sportauto reklaam

Nissanil on õnneks saabumas uus sportauto 400Z näol, seda vähemalt USA turul. Seepärast on ka neil ainuke reklaam, kus ei figureeri puhtalt elektriautod. Klipis teevad kaasa mitmed filmitähed: Eugene Levy (“Kuum pirukas”), Brie Larson (“Kapten Marvel”), Dave Bautista (“Galaktika kaitsjad”) ja teised.

Kia – robotkoera saab laadida ka autost

Lõuna-Korea autotootja demonstreerib EV6 elektriauto funktsionaalsust kasutada auto akusid väiksemate elektriseadmetele voolu andmiseks. Reklaamis jahib robotkoer EV6’te mööda linna taga, kuniks akud tühjad.

Toyota – paraolümpia võitjad Brian ja Robin McKeever ning filmistaarid Jones’id

Juba mõned aastad on Toyota reklaaminud paraolümpia võitjatega oma “Mission Impossible” kampaaniat, mille eesmärk on aidata inimesi, kellel igapäeva elu on täis raskusi. See aasta teevad reklaamis kaasa kanadalastest suusatajad Brian ja Robin McKeever.

Toyota autodega seotud reklaam keskendub sarnaselt Chevy’le samuti nende pikap mudelitele. Filmi- ja telestaarid, kelle perekonna nimi on Jones (Tommy Lee, Rashida ja Leslie), võtavad ette väikese sõbraliku kihutamise Toyota Tundra kastikates.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.