Uudis

Kui hästi peavad vastu Tesla Model X-i lumivalged istmed pärast 120 000 kilomeetrit?

Tesla Model X-i üheks kõige pilkupüüdvamaks disainielemendiks on lumivalged istmed, mis on mitmete inimeste seas tekitanud küsimusi: kui hästi need vastu peavad, kui neid pidevalt teksaste või muude värvirohkete riietega kasutada?

Selgub, et võrdlemisi hästi mingi hetkeni, kuid pärast 120 000 kilomeetri läbimist hakkavad asjad juba üsna täbaraks muutuma.

YouTube’i kanalile Bjørn Nyland postitatud videos on näha just nõnda suure sõidustaažiga Model X-i, mida on selle omanik aktiivselt kasutanud. Nagu selgub, pole juhiiste sellele kõige paremini vastu pidanud ning see on nüüd sinaka tooniga, seal on rebendid ja praod, võltsnahk on mõne koha pealt kortsus ning iste on ühe külje pealt kulunud.

Video autor toob välja, et kulumine on seotud sellega, kuidas ta autosse siseneb ning sealt väljub, minnes alati vastu istet. Istmenahale on aga värvi andnud teksased.

Siiski, ilmselt ta kaua enam selle istmega sõitma ei pea, kuna Tesla lubas selle krigisemise tõttu välja vahetada.

Nii nagu kõikide nahkistmetega, on ka Tesla istmete puhul kasu hooldamisest. Pole võimalik öelda, kas selle auto omanik on seda teinud, kui internetis ringlevad ka videod, kuidas pideva puhastamisega on võimalik istmed lumivalgena hoida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.