Uudis

Kui palju maksab Tallinnas rehvide hoiustamine rehvihotellis?

Niimoodi ei tohi kindlasti rehve hoiustada.Foto: Elmo Riig, Sakala / Scanpix Baltics

Rehvid on suured, rasked ja tihti ka räpased. Loominguline inimene teeb neist koju ajutise tumba või diivanilaua, aga ideaalis tahaks need kuhugi ära peita. Aianurka või rõdule pole ka hea tõsta, seda just rehvide tervise huvides.

Lahenduseks on rehvihotell. Lisaks ladustamisele, on paljud hotellid mõelnud välja hoiustajatele lisaboonuseid. Näiteks võetakse neid rehvivahetuse hooajal eelisjärjekorras vahetusse või pakutakse soodsamat hinda.

Kui palju siis Tallinnas rehvide hoiustamine maksab? Hinnad kehtivad kõikides uuritud kohtades hooaja kohta. Kui leiate kuskilt veelgi soodsama hinna, siis igaks juhuks küsige üle, kas see on ühe kuu hind või hooaja.

Hinnaerinevus on mitmekordne

Kõige soodsamalt ladustab rehvid Inex.ee nimeline koht, kus velgedel rehvid saab hoiule anda 20 euro eest, ilma velgedeta aga lausa 15 euroga.

Kõige kallim leitud koht oli Kumm.ee, kus hooaeg maksab 40 eurot ja hoiule võetakse ainult nende juures vahetatud rehve. Põhjenduseks juba väga täis ladu.

20 euro eest võtavad teie rehvid veel hoiule Kummiproff.ee, Servicekeskus, Rehvinet.ee (ilma velgedeta) ja Rehvipost.ee. Viimane on välja toonud ka ühe rehvi hoiustamise kulu, milleks on 5,95 eurot.

Rehvipartner.ee hotellis talvitumine on 30 eurot hooaeg ning Vianoris (tireman.ee) küsitakse 33 euro.

Olge tähelepanelikud tingimuste ja lepingu osas!

Oluline on kindlasti lugeda läbi hoiustamise tingimused ning ettevõtte vastutus. On ette tulnud kordi, kus kevadeks on hoiule antud rehvikomplekt kadunud ning kompenseerimisel muutub väga oluliseks hoiule antud rehvide margi ja kvaliteedi küsimus.

Samuti tehke kindlaks, et teie rehve hoiustatakse korralikes tingimustes, tagamaks rehvide kvaliteedi säilimise.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.