Uudis

Lamborghini virtuaalne kontseptauto Vision Gran Turismo oleks justkui ulmefilmist välja astunud

Lamborghini avaldas uue kontseptauto, mis on loodud eraldi Gran Turismo Sport videomängu jaoks. Kuna füüsiliselt töötavat sõidukit ehitama ei pea, on disain sellel eriti ulmeline.

Gran Turismo mängule on disainitud mitmeid kontseptautosid, mida saab vaadata ja nendega sõita ainult videomängus. Osaliselt võimalus autobrändide disaineritel ennast tõeliselt välja elada ja samas ka hea reklaam nii autotootjale kui ka videomängule.

Viimane uus virtuaalne ideeauto tuleb Lamborghinilt. Vision Gran Turismo nimeline superauto on isegi Lamborghini jaoks ütlemata pöörase välimusega.

Ilmselgelt tunneks auto ennast väga koduselt järgmises suures ulme žanri kassahitis. Kuid mitte Star Warsis, sest see on juba Porsche pärusmaa. Äkki otsustatakse teha veel üks “Troni” film?

Kuna Gran Turismo laadses simulaator videomängus pole kaasreisijaid, on ilmselgelt tegemist sõidukiga, kus juht istub keskel ja sellega piirdubki kogu auto praktilisuse pool.

Virtuaalse Lamborghini südameks on muidugi V12 mootor, mis on paaritatud elektrimootoriga, moodustates hübriidajami. Väidetavalt on eeskujuks võetud tänavu septembris avaldatud Lamborghini Siáni hübriidajam oma superkondensaatoritega.

Lamborghini sõnul on nad loonud ülima virtuaalse auto kõikidele noortele fännidele ja videomänguritele.

Monacos võis näha ka Lamborghini Vision Gran Turismo ideeauto füüsilist mudelit. Väga tõenäoliselt see kontseptauto omal jõul ei liigu, kuid oma silmaga sellist elusuuruses mudelit näha on kindlasti elamus omaette.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.