Uudis

Levivad kuulujutud, et Audi plaanib logo muuta

Audi võib olla oma ikoonilist neljast rõngast koosnevat logo ümber kaalumas, kirjutab Quattroworld. Nimelt on väljaanne avastanud, et Audi on USAs esitanud taotlused uue kaubamärgi jaoks, mis võib tähendada, et logo saab peagi täiendust.

Midagi kindlat veel teada pole, kuid välja on käidud kaks võimalikku varianti tulevasest uuest logost. Esimene pilt kaotab rõngaste ühenduskohad, luues ühe suure muhkliku kujundi.

Foto: Quattroworld.

Teine variant jätab alles keskmise ühenduskoha, luues mulje kahest omavahel seotud osast.

Foto: Quattroworld.

Pole selge kas ja miks Audi logo vahetamist kaalub, kuid pakutud on mitmeid variante. Üks ja kõige lihtsam variant on lihtsalt logo lihtsustamine ja uuendamine, mida mitmed tootjad läbi ajaloo teinud on.

Teine variant võib tähistada Audi tööd omavahel ühenduses olevate autodega. Võibolla soovib tootja rohkem omavahel seotud rõngaste abil juhtida tähelepanu uuele tehnoloogiale. Väikse sarnasuse võib siinkohal tuua ehk BMW elektriautode esivõrega, mille “neerud” on muudetud omavahel seotuks.

Samuti võib rõngaste kaotamine olla seotud Audi loomise ajalooga ning sooviga seda rohkem esile tõsta või sümboliseerida.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.