Uudis

Liiklus-Tinder: eestlaste rakendus soovib inimeste hinnangut liiklusrikkumistele

Kaader Supervaisorile saadetud klipist.

Supervaisori nime kandev rakendus, mis kasutajate abil kogub infot liiklusrikkumiste ja ohtlikke olukordade kohta, postitas täna Mediumi lehele loo sellest, kuidas ühiskond erinevaid rikkumisi tegelikult hindab.

Kuna paljudele olukordadele tuli neil Facebookis katsetades erinevaid hinnanguid, siis tekkiski idee lasta inimestel ka edaspidi hinnata, et mida üldse peetakse päriselt trahvimist väärt tegevuseks või ohtlikuks olukorraks.

Klipid on anonüümsed

Supervaisoril on esimeste kuudega kogunenud juba üle 10 000 videoklipi erinevatest olukordadest ja nüüd oleks neil vaja teada, kas oleks olemas piisavalt palju huvilisi, kes aitaks olukordadele Tinderi-laadselt hinnangut anda.

Kõik huvilised võivad ennast SIIN kirja panna ning kui piisav kogus huvilisi on olemas, siis tekitatakse ka võimalus “vandekohtu” töös osaleda.

Loomulikult on kõikides olukordades autode numbrid udustatud ja arvamuste tulemusel ei saa keegi trahvi või karistatud. Eesmärgiks on hinnanguid kasutada rakenduse arenduses ja arusaamiseks, mida inimesed ise päriselt ohtlikuks peavad.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses