Uudis

Liiklusvideo: bussi takistanud sõidukijuht jäi lubadest ilma

Politsei jagas videot ühest autojuhist, kellel oli mingi isiklik asi ajada ühistranspordiga. Tallinnas, Narva maanteel toimunud olukorra algpõhjust me ei tea, aga lõpptulemus oli see, et juht sõitis hoolimatult kõigist mööda, reastus bussi ette ja jäi u 15 sekundiks seisma.

Tänaseks jõustunud otsuse kohaselt saab juht järgmised 3 kuud ühistransporti kasutada, sest mootrsõiduki juhtimisõigus on temalt karistuseks ära võetud.

Buss

Vanarahvas teadis rääkida, et kus tegijad, seal ka nägijaid❗Suvel arvas üks autojuht, et ühistranspordil läheb foori juurest liikumasaamiseks liiga kaua aega ja oma arvamust sellest väljendas ta videosalvestuselt nähtuval viisil. Arvates, et ~15 sekundit seismist on teistele liiklejatele piisav karistus, juht lahkus. 👉 Tänaseks jõustunud otsuse kohaselt harjutab juht järgnevad 3 kuud ühistranspordi kasutamist, sest mootrsõiduki juhtimisõigus on temalt karistuseks ära võetud.Liiklus ei ole koht, kus oma arvamuse avaldamiseks võib teised liiklejad ohtu seada. Sellisel teol võivad olla väga rasked tagajärjed.Turvalist liiklemist❗

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Tuesday, December 8, 2020

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.