Uudis

Liiklusvideo: lubadeta juht põhjustas Tallinna kesklinnas avarii

Politsei avaldas oma Liiklusjärelevalvekeskuse lehel video enam-vähem õnnelikult lõppenud (asjaolusid arvestades) olukorrast, kus auto sõidab Stockmanni ristmikul punasega ning üritab vasakpööret. Kannatada saavad nii autod kui inimesed.

Politsei kirjutab, et õnneks keegi õnnetuses osalenutest haiglasse kontrolliks toimetamist ei vajanud ning kahjud olid vaid materiaalsed. Õnnetuse võimalikke põhjuseid võib otsida sellest, et keelava tulega ristmikule sõitnud juhil puudus juhtimisõigus.

Politsei paneb ka südamele, et liikluses tuleb eeldada, et teised käituvad õigesti, aga usaldada ei saa lõpuni kedagi. Seega veendu ristmiku ületamisel selle ohutuses ka siis, kui liikluskorraldusvahendid annavad sulle eesõiguse.

Liiklusõnnetus

Teisipäeval juhtus Tallinnas liiklusõnnetus, mis meie hinnangul on väärt jagamist. Ühe inimese eksimus seadis ohtu mitmed inimesed. Õnneks keegi õnnetuses osalenutest haiglasse kontrolliks toimetamist ei vajanud ning kahjud olid vaid materiaalsed. Õnnetuse võimalikke põhjuseid võib otsida sellest, et keelava tulega ristmikule sõitnud juhil puudus juhtimisõigus. Liiklus on koht, kus Sa võid eeldada, et ka teised liiklejad järgivad reegleid, kuid täielikult usaldada saad vaid iseennast. Veendu ristmiku ületamisel selle ohutuses ka siis, kui liikluskorraldusvahendid annavad Sulle eesõiguse.Turvalist liiklemist❗️

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Neljapäev, 22. Oktoober 2020

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.