Uudis

Lorinser müüb korda tehtud Mercedes G-klassi militaarmaastureid

Fotod: Lorinser

Tänapäeval Mercedese esindusest sellist G-klassi enam ei leia, millega päriselt tahaks väga sügavale metsa minna. Võimekuse taha ilmselt asi ei jääks, aga 100 000-eurose või kallimagi luksusautoga lihtsalt ei tehta seda.

Lorinser, mis on peamiselt tuntud Mercedese tuuningufirmana, pakub lahenduse, kirjutab Drivetribe.

Päriselt Šveitsi sõjaväe taustaga G-klassi maasturid, mis on hoolikalt üle käidud ja korda tehtud. Selle valiku nimeks on “Puch G” ning baseeruvad need pika kerega, aga kaheukselisel versioonil.

Auto tagumist osa saab ostja ise valida, kas pehme või kõva katusega. Samuti saab valida istmete konfiguratsiooni. Pehme katusega versiooni saab paigutada pingid nii, et sõidule saab minna kuni kaheksa inimest. Kõva katusega versiooni mahub neli inimest, aga olemas on ka laud ja riiulid.

Väga askeetlikus autos ei ole mingit kaasaegset luksust ja kus ei ole paljas metall, seal vaatab vastu kõva plastik. Samas on seda hea peale korralikku müttamist puhtaks pesta.

Samuti ei ole mootorit tuunitud. Nelja silindriga 2,3-liitrine bensiinimootor on kokku pandud neljakäigulise automaatkastiga ning on mõeldud maastikusõiduks, mitte mugavaks maanteel kulgemiseks.

Loomulikult ei ütle Lorinser rahast ära ning pakub ka resto-mod võimalust. See tähendab ju moodsamaid LED-tulesid, mugavamaid istmeid, kaasaegsemat vedrustust ja palju muud. Kõige tavalisema Puch G eest küsitakse 16 000 eurot.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.