Uudis

Lux Express kasvatab 1. augustist väljumiste hulka veerandi võrra

Foto: Hans Lõugas

Lux Express asendab alates tänasest Simple Expressi kaubamärgi all sõitvad bussid, millega Lux Ekspress kasvatab väljumiste hulka veerandi võrra ning pakub nüüd kõigile oma siseriiklikele reisijatele rohkem jalaruumi, mugavaid istmeid ja filmide vaatamise võimalust. Simple Expressi kaubamärki kasutanud Eesti Buss OÜ liitub Lux Express Estoniaga.

„Alates tänasest on Lux Expressil veerandi võrra rohkem ehk 138 siseriiklikku väljumist päevas,“ rääkis Lux Expressi juhatuse liige Paul Kristjan Lilje. „Senised väljumisajad ei muutu, kuid lisaks asendatud Simple Expressi reisidele on meil neli uut väljumist Tartu-Narva ja kaks Tartu-Pärnu liinil. Kuni oktoobrini jääb Simple Express teenindama veel Tartu-Võru väljumisi, kuid oktoobris avab Lux Express ka uue Võru-Tartu-Tallinn liini.“

Hind vähemalt esialgu ei tõuse

Lilje lisas, et Simple Expressi ja Lux Expressi piletihinnad olid viimasel ajal juba üsna sarnased ning märkimisväärset piletihinna tõusu muudatus kaasa ei too. „Kasutame ka edaspidi paindlikku hinnastamist, mis tähendab, et pileti hind sõltub nõudlusest, nädalapäevadest ja väljumiste kellaaegadest,“ selgitas Lilje. „Kes planeerib reisi pikemalt ette ja valib võimalusel väiksema täituvusega väljumise, saab jätkuvalt soodsamalt reisida.”

Lux Expressi bussid asuvad Lilje sõnul Eesti ühistranspordis täiesti omas klassis ja kontrast kohati hüplikku kvaliteeti pakkuvate reisiteenustega suureneb. „Inimene, kes on tuttav näiteks tasuta maakonnatranspordi probleemidega, oskab selle kontrasti põhjal meie poolt pakutavat mugavust ja kvaliteeti hinnata,“ selgitas Lilje.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.