Uudis

McLareni järgmine Ultimate-seeria superauto kaotab katuse

McLaren avaldas esimese pildi tulevasest lahtisest roadster-stiili superautost.

Briti autotootja kolmest mudelite seeriast (Ultimate, Super ja Sport) on kõige kallimate ja ekslusiivsemate autode jaoks reserveeritud hüperautodega Ultimate-seeria.

Antud seeria alla kuulub näiteks Senna nimeline masin, mis on peaaegu sama kiire nagu võidusõiduauto. Mõne aja pärast ilmuv Speedtail on midagi sootuks teistsugust, pakkudes ennekõike uskumatut (403 km/h) tippkiirust palju voolujoonelisema ja lihtsama disainiga sõidukis.

Laiendades Ultimate-seeriat veel enamgi, kavatseb McLaren lisada kõige puhtamat sõiduelamust pakkuva masina, mis on katuseta roadster-stiili superauto.

Kuigi nime pole veel teada, viitab hämar pilt üsna ainulaadsele disainile McLareni mudelite seas. Muutes pilti pisut eredamaks on näha, et hetkel ei plaani McLaren autole isegi esiklaasi paigaldada.

McLareni tulevane Ultimate-seeria superauuto pisut eredamalt

Klassikalise ilma katuseta rotsterina jäävad autojuht ja kaasreisija looduse meelevalda, mis kindlasti lisab emotsiooni, kiirustunnetust ning sõiduelamusi.

McLaren kinnitas, et saabuva lahtise superauto jõuallikaks saab kahe turboga V8 mootori nagu Senna, mis toodab seal 800 hj. Kindlasti pole kiirus saabuva masina jaoks mingisugune probleem.

Muidugi on selline superauto piiratud tootmisega ja McLaren kavatseb valmistada seda mudelit vaid 399 sõidukit. Potentsiaalne hind pole hetkel täpselt paika pandud, sest McLaren ütleb, et see jääb Senna ja Speedtaili vahele.

Meeldetuletuseks on Senna hind 750 000 naela (821 620 eurot) ja Speedtaili hinnaks peaks saama umbes 2,1 miljonit naela (2,3 miljonit eurot).

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.