Uudis

Miks sa kunagi enda auto varurehvi tervist ei kontrolli?

Endale märkamatult teeme aga pea iga päev väikseid hoolduseid. Vaatame autole peale, kas aknad on ikka ees ja kas rehvid all. Aga ühte kohta sa pidevalt ei vaata: pagasiruumi. Ja see on ka asi, mis ühel hetkel korralikult kätte võib maksta.

Auto all olevat neli rehvi on ilmselt alati korralikult õhku täis ning kui tundubki, et mõni neist tühjaks hakkab muutuma, siis pumbatakse need kibekiirelt täis.

Kui aga peaksid ühel hetkel end avastama keset maanteed olukorras, kus rehvi katki, siis tuleb pöörata pilk pagasiruumi ja otsida sealt üles varurehv.

Kuid kuna keegi pole katte alla ilmselt juba aasta otsa vaadanud, siis on võimalus keskmisest parem, et sest varurehvist tolku pole, kuna ka see õhust tühjaks jooksnud, just täpselt nii, nagu need neli rehvi jooksevad, mis igapäevases kasutuses.

Ning polegi siis midagi teha. Kui pumpa pole tuleb otsida abi teistelt inimestelt. Seda kõike annaks aga vältida kiigates iga mõne aja tagant pagasiruumi ning lastes vajadusel ka varurehvi törts õhku. Miks mitte näiteks siis kui oled teisi rehve täitmas.

See võtab aega vaid mõne hetke, kuid võimalus on suur, et ühel hetkel mitte kuigi kauges tulevikus tänad end selle eest.

Või kes teab. Äkki veab ja rehv on täis. Alati võib lotot mängida.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses