Uudis

Mupo: Põhja-Tallinnas valesti parkivad sõidukijuhid teevad lumekoristustööd võimatuks

Foto: Mihkel Maripuu, Postimees / Scanpix Baltics

Mupo sõnul näitas tänane kontrollreid Põhja-Tallinnas näitas, et sealsed elanikud ei hooli liikluskorraldusvahenditest ning pargivad neid eirates otse keelutsoonis.

Keelatud kohas parkimine on viinud olukorra selleni, et lumekoristusmasinad ei saa oma tööd teha ja niigi puuduliku lumekoristuse tõttu kitsaks jäänud tänavatel muutub olukord veelgi hullemaks.

Kahe tunni jooksul korraldatud kontrollkäigul Vabriku, Valgevase, Malmi ja Volta tänaval tabasid mupo Põhja-Tallinna piirkonnainspektorid 50 rikkujat – kõik valesti pargitud sõidukid asusid liiklusmärkidega reguleeritud alal, kus parkimine on keelatud kord nädalas kolme tunni jooksul. Seda just tänavapuhastuse teostamise eesmärgil.

Trahvi sai 20 sõidukiomanikku ja suulist selgitustööd tehti 10-le juhile.

Homme minnakse uuesti reidile

“Olukord oli tegelikult päris masendav. Mis mind kõige rohkem hämmastab – kõik on tehtud selleks, et inimesel oleks parem, mugavam ja turvalisem. Sa ei pea tegema midagi muud, kui pargi oma auto üks kord nädalas kolmeks tunniks veidi eemale – see ei ole ju liiga raske!” ütles Põhja-Tallinna peainspektor Pavel Boitsov.

Mupo Põhja-Tallinna inspektorid plaanivad järgmist kontrollkäiku juba homme. “Anname praegu selle info meedia kaudu ja loodame, et homme nii palju trahve välja kirjutama ei pea”.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.