Uudis

Nädalavahetusel võib kõikjal Eestis lund tulla. Kas rehvivahetuse aegu veel on saada?

Suuremates rehvivahetustöökodades saaks rehvid praegu ilma pikema järjekorrata ära vahetada, kuid kui nädalavahetuse lumesaju prognoos peab paika, siis lähevad kõik ajad kohe täis.

“Kui täna aeg kinni panna, saaks täna aja ka,” sõnas Rehvitakso juht Imbre Jõgimar. Nädalavahetuse lumesaju prognoosist rääkides ütles Jõgimar, et kui reaalselt hakkab lund sadama, siis lähevad ajad kohe täis ka. “Nagu kõik need aastad on näidanud, siis inimesed ootavad ikka seda viimast momenti. Siis tuleb teadvusesse, et võib hakata libedaks minema. Enne suurt midagi ei juhtu,” selgitas ta.

Rehvitaksol on ettevalmistus pikkadeks järjekordadeks tehtud. Ettevõttel on statsionaarselt avatud kolm töökoda, kuid hooajaks avatakse kaks lisaks ning need kaks lisatöökoda on juba avatud. “Tavaliselt peab 15. oktoobriks kõik valmis olema. Praegu tehakse tööd normaalses tempos, aga kui nädalavahetusel tuleb lund, siis läheb hullumajaks,” märkis Jõgimar.

Vianori juhiabi Katerina Tverskaja, kes tegeleb rehvivahetuse aegade broneerimisega märkis, et aegu hakati broneerima eelmise nädala keskelt ning väikesed järjekorrad on juba tekkinud. “Kui täna broneering teha, siis oleks võimalus rehvivahetuse aeg saada juba tänaseks,” lisas ta. Tverskaja usub samuti, et nädalavahetusel võivad järjekorrad pikaks venida, sest esimese lumega lähevad telefonid alati punaseks.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.